KONST / Litografier / Färglitografi 14609511
nr 1460 9511
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Signerad, numrerad 134/150. Färglitografi, daterad bildmått: 20x15cm, yttermått inklusive ram: 47x35cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 april 2022
kl 20:32:49
11/4 15:25:55
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe